تیشرت پلیس

تیشرت یک پوشش استایل راحت وشیک که از جنس نخ 100% ویا ترکیب بانخهای پلاستیکی است. تیشرت 100%نخ هم نازکتر وهم سبکترند واحساس راحتی بسیار زیادتری دارند که دربرندهای اورجینال از پارچه های حلقوی استفاده می شود(بدون دوخت در طرفین تی شرت های پلیس بدون دوخت در طرفین “حلقوی” تولید می شوند). تی شرت بدلیل ست شدن با هرلباس دیگر مانند انواع شلوار، پیراهن حتی به  صورت تک قابل استفاده است. تیشرتها میتوانند گزینه جذابی جهت هدیه دادن وکادو برای دوست، پدر، مادر، ودخترها و پسرهای جوان باشند ورزشکاران در باشگاهها ونیز مردان و زنان در خیابانها و میهمانی ها استایل اسپورت جذابی را بااین تی شرت ها برای خود می سازند. تیشرت رنگهای متنوعی دارند وجوانان به ویژه پسرها ودخترهای مشکل پسند گزینه های زیادی را در دسترس دارند و همچنین یک انتخاب مطمئن برای پوشاندن ضعفهای بدن مانند چاقی ویا لاغری است. با انتخاب صحیح تیشرت با سایزو مدل و رنگ وست مناسب با سایر البسه میتوان این لباس را در تمام محافل رسمی و غیر رسمی پوشید. فروشگاه پلیس

انواع تیشرت

1-تیشرت یقه گرد

تیشرت یقه گرد برای افرد دارای شانه های افتاده و سینه های کوچک ونیز برای کسانی که قد بلند با بالا تنه ی کشیده ای دارند مناسب است چون باعث میشود که چهار شانه به نظر بیایند ونوع آستین بلند آن نیز را میتوان در نیمه دوم سال با انواع کت وپیراهن ست کرد وهم استایل راحت خود را حفظ کنید. خرید آنلاین

2- تیشرت یقه V و U شکل

تیشرت یقهV وUشکل انتخابی مناسب برای افراد کوتاه قد با گردن کوتاه است وباعث می شود که بلندقدتر به نظر بیایند. وبرای کسانی که صورت بزرگ و گرد دارند همچنین برای افراد  باسرشانه وسینه های بزرگ و گردن کوتاه مناسبترند.

بازدید از فروشگاه پلیس

ست کردن رنگهای تیشرت با دیگر لباسها

–   تیشرت رنگ سفید  حالتی کلاسیک داشته قابل استفاده در خانه ویا پوشیدن با لباسهای جین در بیرون وبرای سن بالای 35 سال بیشتر مناسب است.

– تیشرت رنگ مشکی با هر رنگی ست میشود ودر تمام مجالس ازآن استفاده میشود ومناسب فصلهای خنک به صورت تک یا با ژاکت. www.policebodysize.ir

تی شرت رنگ سرمه ای جایگزین رنگ سیاه در تمام فصول مناسب وست با شلوارهای کتان کرم و سیاه و شلوار جین.

  • تیشرت رنگ خاکستری (طوسی) برای کسانی که نمی خواهند زیاد روشن بپوشند و در عین حال رنگهای تیره را هم دوست ندارند و برای نمایان نمودن قسمتهای عظلانی بدن در باشگاههای بدنسازی وبا هر رنگ دیگر ست شود.

نگهداری و شست شوی تیشرت:

1- تیشرت را قبل از شستن پشت و رو کرده،سپس داخل ماشین لباسشویی قرار دهید       مخصوصاً برای تشرتهای چاپدار.

2-درتیشرتهای پنبه ای حتماً دمای آب 30 درجه سانتیگراد باشد.

3- برای شست شوی تیشرت ازپودرهای آنزیم دار استفاده نشود.

4- در سشت شوی تیشرت با دست از چنگ زدن زیاد پرهیز شود.

5- تیشرتهای پنبه ای بعد از شستشو آبکشی نموده وبعداً آویزان کنید تا از کش آمدن ودفرمه شدن پارچه جلوگیری شود.

برند پلیس یکی از معتبرترین برندهای جهان می باشد و افتخار می کنیم که رضایت شما مصرف کننده عزیز را بدست اوریم و حس خوب پوشیدن لباس اورجینال را با شما قسمت کنیم.

خرید آنلاین انواع تیشرت و پلوشرت

 

فروشگاه پلیس بادی سایز تنها نمایندگی رسمی پوشاک برند پلیس در ایران و خاورمیانه می باشد.محصولات کاملا" اورجینال برند پلیس را از محصولات را ما بخواهید.

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

فوتر سایت